Checkup nedir sorusunun cevabı, İnsan sağlığının korunabilmesi, meydana gelebilecek hastalık risklerinin tespit edilebilmesi  ve Şeker  (diyabet), kanser,  kalp-damar hastalıkları ve diğer pek çok ciddi sağlık problemlerinin  erken teşhis edilebilmesi ve için yapılan bir dizi görüntüleme ve sağlık tarama uygulamasıdır.

Check-Up” ile “Erken teşhis” kelimeleri neredeyse birbirleriyle özdeşleşmiş kelimelerdir. Sağlık sorunlarının daha başlangıçta tespit edilebilmesi anlamına gelen “Erken Teşhis” ancak ve ancak kapsamlı bir uygulaması ile mümkün olabilmektedir. Unutmayalım ki Erken Teşhis gerçekten hayat kurtarır.

Özel Check-up kampanya fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Whatsapp numaramız 0552 251 02 73 veya iletişim formundan bilgi alabilirsiniz. İstanbul Check-Up Fiyatları için en iyi fiyata en kapsamlı cekappakete sahip olmak için linki tıklayın. Ayrıca Ekonomik durumu iyi olmayan ve check-up yaptırmak isteyen vatandaşlarımız lütfen buradan bize ulaşsın.

Checkup İşlemi Kaç Saat Sürer

Checkup işlemi aslında check-up’ın  kapsamına göre 3-ila 2 saat arası sürmektedir. “Check-Up ne kadar sürer ? ” en çok karşılaşılan soru olmakla beraber bu kadar hayati bir işlem  için sadece bir kaç saatinizi ayırmanız çok olmasa gerek.Check-Up sonuçlarınız en erken 4-5 gün içerisinde hazır olmaktadır.

Yıl boyunca belli tarihlerde uygulanan inanılmaz Check-up fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Whatsapp numaramız 0552 251 02 73 veya iletişim formundan bilgi alabilirsiniz. İstanbul Check-Up Fiyatları için en iyi fiyata en kapsamlı cekap pakete sahip olmak için linki tıklayın. Ayrıca Ekonomik durumu iyi olmayan ve check-up yaptırmak isteyen vatandaşlarımız lütfen buradan bize ulaşsın.